Diagnostyka zmian skórnych online

Problemy związane ze skórą warto rozwiązywać szybko i w porozumieniu z lekarzem. W ten sposób skrócisz czas trwania choroby, nie zarazisz bliskich. Podczas diagnostyki zmian skórnych w Dimedic otrzymasz online: diagnozę, zalecenia medyczne i w razie potrzeby e-receptę na leki. Lekarz skontaktuje się z Tobą telefonicznie. Jesteśmy zawsze, kiedy tego potrzebujesz.

Konsultacja online przez formularz ze zdjęciem

 • bez wychodzenia z domu skonsultujesz niepokojące zmiany na skórze z lekarzem
 • wybierz termin, w którym lekarz skontaktuje się z Tobą
 • dołącz wyraźne zdjęcia ze zmianami na skórze (możesz je zrobić nawet w łazience)
 • otrzymasz nasze wsparcie - diagnozę, plan leczenia i w razie potrzeby e receptę

Rozpocznij konsultację

Loading...

Diagnostyka zmian skórnych – co warto wiedzieć

 • Jak zrobić zdjęcia, które pomogą naszym lekarzom w dobrej diagnozie zmian skórnych?

   - Przede wszystkim: powinny być wyraźne i przedstawiać konkretny obszar dotknięty zmianą. Jeśli nie możesz samodzielnie zrobić zdjęcia obszaru dotkniętego zmianą, poproś kogoś o pomoc. 
   - Fotografowany obszar powinien być dobrze oświetlony i nie zacieniony. W większości przypadków wystarczy dobrze oświetlone pomieszczenie. Wieczorem możesz włączyć w pomieszczeniu wszystkie światła. 
   - Zdjęcia powinny być ostre i wyraźne, nie prześwietlone czy zacienione. Większość telefonów pozwala obecnie na szybkie wykonanie dobrych zdjęć zmian skórnych. 
   - Postaraj się pokazać zmianę w kontekście obszaru skóry (na przykład wysypka na ramieniu powinna być sfotografowana z bliska i w kontekście całego ramienia, żeby lekarz wiedział, gdzie się pojawiła). Dwa-trzy zdjęcia najczęściej wystarczą. Jeśli lekarz będzie miał jakieś wątpliwości, skontaktuje się z Tobą i poprosi o więcej zdjęć.