Przychodnia online z wystawieniem recepty
22 51 04 222
pn - pt 9:00 - 17:00
 

Kontakt

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. W trosce o najwyższą jakość obsługi wszystkie rozmowy telefoniczne są nagrywane.
Dowiedz się więcej

Jeżeli masz pytania natury medycznej/farmaceutycznej możesz zadać je bezpośrednio naszemu lekarzowi lub farmaceucie po zalogowaniu w swoim Panelu Pacjenta.

Na twoje pytanie odpowiemy w czasie 2 dni roboczych od otrzymania wiadomości. Treść korespondencji jest dostępna wyłącznie dla personelu medycznego i farmaceutycznego Dimedic.

Jeżeli masz pytania związane z działaniem i ofertą Dimedic lub uwagi dotyczące serwisu, skontaktuj się z nami telefonicznie pod numerem 22 51 04 222 od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 lub napisz do nas na adres e-mail kontakt@dimedic.eu.
Jeśli jesteś zarejestrowanym użytkownikiem, skorzystaj z konta e-mail, które podałeś w procesie rejestracji – będziemy wówczas mieć dostęp do Twojej historii zamówień. Możesz w tym celu skorzystać także z formularza kontaktowego na dole strony. Na twoje pytanie odpowiemy w czasie 2 dni roboczych od otrzymania wiadomości. 

Twoje komentarze są dla nas bardzo ważne – pozwolą nam jeszcze lepiej dostosować nasze usługi do potrzeb użytkowników.

Jeżeli masz zastrzeżenia co do sposobu realizacji Twojego zamówienia napisz do nas na adres e-mail reklamacje@dimedic.eu lub prześlij reklamację listownie na adres: 

Dr farm. Izabela Zdrojewska
DiMedic Limited
104 Close, Quayside
NE1 3RF Newcastle upon Tyne
England

Na Twoją wiadomość odpowiemy w ciągu 7 dni od momentu jej otrzymania. 

DiMedic Limited
104 Close, Quayside
NE1 3RF Newcastle upon Tyne
England

Skorzystaj z formularza