specialization.page.image-alt.hero

Dermatologist

A dermatologist is a doctor who diagnoses and treats diseases of the skin, hair and nails as well as systemic diseases whose symptoms are visible on the skin. Contact our online dermatology clinic when:

 • you have noticed changes in your skin and you can photograph them
 • you have been diagnosed with a disease and want to change your treatment
 • need a diagnosis, recommendations, e-prescription or e-leave

Select a service

Loading...

Dermatologist - questions and answers

 • Od czego jest dermatolog – czym się zajmuje?

  Jeżeli zastanawiasz się kto to dermatolog i czym się zajmuje – odpowiedź jest prosta. Lekarz dermatolog to specjalista od różnego typu chorób skóry, w tym skóry głowy, włosów oraz paznokci. Nie tylko diagnozuje i leczy choroby dermatologiczne, ale także pomaga zapobiegać ich nawrotom. Jednocześnie zajmuje się także pewnymi ogólnoustrojowymi chorobami, których objawy widoczne są na naszej skórze, czy paznokciach. Jeżeli zmagasz się z uporczywymi zmianami na swoim ciele to koniecznie sprawdź, czym jest poradnia dermatologiczna online Dimedic.eu!
 • Czy do dermatologa potrzebne jest skierowanie?

  Poradnia dermatologiczna NFZ przed dokonaniem zapisu wymaga od chorego, aby zostało przez niego okazane skierowanie do dermatologa. Jeżeli potrzebny Ci jest skierowanie możesz otrzymać od lekarza rodzinnego. Dermatolog prywatnie nie wymaga skierowania. Tak samo wybierając teleporadę w Dimedic.eu nie musisz posiadać skierowania ani wyników badań, aby nasz dermatolog przeprowadził konsultację i przepisał odpowiednie leki dermatologiczne.
 • Wizyta u dermatologa – ile czeka się na wizytę?

  Niestety, ale skierowanie do dermatologa to nie koniec. Bardzo dobry dermatolog na NFZ to synonim bardzo długiego oczekiwania na pierwszą wizytę. Bardzo często po wstępnej diagnozie lekarz zleca dokładne badania dermatologiczne pod kątem konkretnego schorzenia, a co za tym idzie czas oczekiwania na specjalistyczne leczenie się wydłuża. Jeżeli problemy skórne są poważne i złe samopoczucie się pogłębia, to idealnym wyjściem będzie prywatny dermatolog online, gdzie podczas jednej wizyty wdrożone zostanie leczenie.
 • Dermatolog bez skierowania jak skorzystać?

  Skierowanie do dermatologa na NFZ jest niezbędne do odbycia pierwszej wizyty. Aby uniknąć kolejek, oczekiwania i pogorszenia stanu zdrowia warto sprawdzić, czym jest dermatolog bez skierowania. Podczas jednej wizyty nasza poradnia dermatologiczna Dimedic.eu pozwoli Ci uzyskać specjalistyczną poradę i leczenie. Nasz dermatolog, którego sam wybierzesz przeprowadzi wywiad, oceni sytuację i przepisze odpowiednie leczenie. Co ważne nasze gabinety dermatologiczne online są do Twojej dyspozycji kiedy tego potrzebujesz, a każda e wizyta u dermatologa to także wizyta kontrolna w cenie!
 • Ile kosztuje wizyta u dermatologa?

  Konsultacja dermatologiczna w gabinecie stacjonarnym to koszt nawet 250 zł. Bardzo dobry dermatolog dużo kosztuje, a to często dopiero początek kosztów. Dużo korzystniejszym rozwiązaniem jest teleporada i badanie dermatologiczne na bazie wywiadu. W razie potrzeby przeprowadzana jest także konsultacja dermatologiczna wideo, podczas której lekarz dermatolog ocenia zmiany. Dermatolog w Dimedi.eu to zaledwie 119 zł – sam określasz termin, formę rozmowy i wybierasz, który nasz specjalista to najlepszy dermatolog dla Ciebie!
 • Jak wygląda wizyta u dermatologa?

  Pierwsza wizyta u dermatologa opiera się o szczegółowy wywiad z pacjentem. Podczas niego dermatolog zapyta o wszystkie zmiany skórne, uczulenia, choroby, przyjmowane leki. W razie potrzeby poprosi o pokazanie zmian i dopyta o ich występowanie. Czy są to zmiany stałe, okresowo pojawiające się na skórze oraz czy podczas obserwacji jesteśmy w stanie określić co je nasila.
 • Co obejmuje badanie dermatologiczne online?

  Konsultacja dermatologiczna online wygląda tak samo, jak ta oferowana przez gabinety dermatologiczne. Lekarz dermatolog nie tylko dokonuje szczegółowego wywiadu, ale także ogląda zmiany podczas wideokonferencji, jeżeli jest to konieczne. Jeżeli pacjent posiada dodatkowe badania również są one uwzględniane w procesie leczenia.
 • Czym się charakteryzuje przychodnia dermatologiczna online?

  Korzystając z Dimedic.eu nie musisz się zastanawiać czy do dermatologa trzeba mieć skierowanie. Jeżeli obserwujesz na swoim ciele niepokojące zmiany dermatologiczne wystarczy, że wybierzesz termin, rodzaj kontaktu i wypełnisz formularz. Dermatolog online skontaktuje się z Tobą w dogodnym terminie i co ważne, rozpocznie Twoje leczenie! Dermatolog bez skierowania, bez długiego oczekiwania na wizytę!

Doctors who will help you in the subject

 • Dr Oliwia Naskręt

  Dr Oliwia Naskręt

  Dermatologist, venereologist (in the process of specialization)
  Diseases treated:
  Psoriasis, Rosacea, Eczema, Acne, Male baldness, Mycosis of the penis, Allergy, Urticaria, Perioral inflammation, Hair loss, Alopecia areata, Impetigo, Contact dermatitis, Atopic dermatitis, Intertrigo, Infectious dermatitis
  Profession number: 3614374
 • Dr Hanna Kowalska

  Dr Hanna Kowalska

  Dermatologist, venereologist
  Diseases treated:
  Acne, Atopic dermatitis, Acne adolescent, Psoriasis, Rosacea, Alopecia, Skin diseases, Scars, Acne vulgaris, Hyperhidrosis
  Profession number: 3346540
 • doctors-bio.name.330677

  doctors-bio.name.330677

  doctors-bio.specializations.330677
  Diseases treated:
  doctors-bio.diseases.330677
  Profession number: 3006404