COVID-19
teleconsultation / consultation online

How does the teleconsultation work?

Step one You will have to fill the short medical form and pay for your consultation service.
Step one Our doctor will call you within 1 hour (doctors are available from 8 am to 8 pm*).
Step one You'll receive medical recommendations and/or prescription via e-mail and SMS.
Consultations paid after the working hours (8 am - 11 pm) will be handled the next business day.
Consultation with a doctor - everything you need to know

COVID-19

COVID-19

Jak wygląda konsultacja w kierunku COVID-19 (telefoniczna) w Dimedic.eu?

W Dimedic.eu możesz skorzystać z telekonsultacji medycznych z lekarzem rodzinnym online w kierunku COVID. Jeśli masz objawy które mogą wskazywać na COVID możesz niemal natychmiast skontaktować się z lekarzem rodzinnym i przejść konsultację telemedyczną – bez kolejek czy prób dodzwonienia się do przychodni. To nasz lekarz zadzwoni do Ciebie.

Wypełnienie formularza zajmuje kilka minut – podaj w nim kluczowe informacje dotyczące Twojego stanu zdrowia. Informacje zawarte w formularzu pomagają naszym lekarzom w lepszym przygotowaniu się do rozmowy z Tobą, a przez to – w szybszym i skuteczniejszym rozwiązaniu problemu.

Po wypełnieniu formularza i opłaceniu wizyty lekarz zadzwoni w wybranym przez Ciebie przedziale godzinowym (lekarze realizują konsultacje 7 dni w tygodniu, od 7 do 22). Lekarz będzie dzwonił z numeru 426412041 (możesz sobie zapisać w telefonie – wtedy wszystko będzie jasne; prosimy o podanie polskiego numeru).

Nasi lekarze dzwonią tak szybko jak tylko mogą, często w ciągu mniej niż godziny, żeby przeprowadzić teleporadę. Sama rozmowa trwa kilka do kilkunastu minut, w czasie których lekarz zada Ci kluczowe pytania dotyczące Twojego stanu zdrowia oraz problemu (lub problemów), z którymi się zgłaszasz.