Przychodnia online z wystawieniem recepty
22 51 04 222
pn - pt 9:00 - 17:00
 

Przewodnik pacjenta

Przewodnik pacjenta

Czym jest Dimedic?

Dimedic to Twój lekarz online. Jesteśmy przychodnią internetową działającą na terenie Unii Europejskiej, zarejestrowaną w Care Quality Commission*. Naszą misją jest zapewnienie bezpiecznej i godnej zaufania usługi medycznej na odległość, bez konieczności wizyty w gabinecie lekarskim.
* CQC - organ nadzorujący działalność podmiotów świadczących usługi w zakresie ochrony zdrowia w Anglii.

Co oferujemy?

♦ Konsultację lekarską online wraz z wystawieniem recepty.

♦ Realizację recepty wystawionej przez naszego lekarza.
Wszystkie recepty są realizowane w aptekach na terenie Polski.

♦ Dostawę niezbędnego leku.
Z każdym lekiem otrzymasz paragon z apteki poświadczający jego zakup.

♦ Opiekę farmaceutyczną.
Skontaktuj się z nami telefonicznie (22 51 04 222); e-mailem (kontakt@dimedic.eu) lub na czacie. Nasz farmaceuta chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania, w dni robocze w godz. 9:00-17:00.

♦ Bazę wiedzy.
Na stronie dimedic.eu cyklicznie zamieszczamy artykuły, dotyczące schorzeń oraz problemów zdrowotnych mężczyzn i kobiet (m.in: antykoncepcja, impotencja, zapalenie pęcherza moczowego).

Jak działamy?

1. Wybierz lek, którego potrzebujesz lub schorzenie, którego masz objawy.
Następnie poprosimy Cię o wypełnienie formularza wywiadu medycznego. Pamiętaj, aby dokładnie i rzetelnie wypełnić kwestionariusz

2. Na jego podstawie nasz lekarz oceni Twój stan zdrowia i przepisze lek.
Jeżeli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, lekarz skontaktuje się z Tobą za pomocą Panelu Pacjenta lub telefonicznie. Pamiętaj, że lekarz może odmówić wypisania recepty.

3. Wysyłamy receptę lub lek. 
Możesz nas upoważnić do realizacji recepty w aptece, wówczas poprosimy o wpłacenie kwoty potrzebnej na zakup leku, zgodnie z informacjami na stronie Dimedic.

Ważne! Za usługę w Dimedic płacisz wyłącznie wtedy, kiedy lekarz wypisze receptę, w przypadku odmowy nie ponosisz żadnych kosztów.

Gwarancja poufności! Korespondencja dotycząca przeprowadzonych konsultacji oraz stosowanych przez Ciebie kuracji, odbywa się za pośrednictwem indywidualnego Panelu Pacjenta. Informacji dotyczących Twojego stanu zdrowia nie przesyłamy za pośrednictwem wiadomości e-mail, dzięki czemu gwarantujemy 100% kontrolę nad ich przepływem. W Panelu Pacjenta znajdziesz zalecenia medyczne oraz historię swoich zamówień.

Kiedy można korzystać z serwisu?

Działamy online, dlatego w naszej przychodni możesz się rejestrować w każdej chwili. Czat z farmaceutą jest dostępny w dni robocze w godz. 9:00-17:00. W ramach usługi wyślemy receptę lub na Twoje życzenie zrealizujemy ją w ciągu 24h**.

** - Zamówienia złożone w dni robocze do godziny 14:00, realizowane są następnego dnia roboczego. Zamówienia złożone po tej godzinie realizowane są w ciągu 48h. Zamówienia złożone w weekendy i święta przekazywane są do realizacji w kolejnym dniu roboczym.

Jakie są koszty?

Koszt konsultacji lekarskiej online to 49 zł. Przesyłka kurierska kosztuje 12 zł. Możesz nas także upoważnić do realizacji recepty w aptece, wówczas poprosimy o wpłacenie kwoty na potrzebny lek, zgodnie z informacjami na stronie Dimedic.

Gwarancja ceny! Jeżeli cena leku będzie wyższa od wpłaconej kwoty pokryjemy różnicę, jeżeli zaś będzie niższa zwrócimy Ci nadpłatę.

Pamiętaj!
Za usługę w Dimedic płacisz wyłącznie wtedy, kiedy lekarz wypisze receptę, w przypadku odmowy nie ponosisz żadnych kosztów. Wykorzystujemy sprawdzony system płatności Przelewy24.

Bezpieczeństwo w Dimedic

Dimedic jest przychodnią zarejestrowaną w Care Quality Commission. Nasi lekarze są zarejestrowani w GMC (General Medical Council) w UK. Numer prawa wykonywania zawodu zamieszczony jest zawsze przy nazwisku lekarza.
W Dimedic najważniejsze jest Twoje zdrowie, dlatego wystawimy receptę, tylko gdy jesteśmy pewni, że lek jest dla Ciebie bezpieczny.

Regulamin serwisu

Szczegóły dotyczące funkcjonowania przychodni Dimedic znajdziesz w naszym regulaminie: https://dimedic.eu/regulamin. Chcąc korzystać z serwisu Dimedic musisz potwierdzić, że rozumiesz i akceptujesz jego warunki.

Czy moje dane osobowe są chronione?

Dimedic ma prawny obowiązek przestrzegania ochrony danych osobowych, zgodnie z obowiązującym w Anglii Data Protection Act 2008. Ochrona danych jest nadzorowana przez ICO Information Commissioner’s Office.
Gwarancja poufności! Dimedic nigdy nie udostępni żadnych danych osobowych osobom trzecim.

Opinia o usłudze

Cenimy zdanie naszych Pacjentów. Jeżeli masz jakiekolwiek komentarze dotyczące działania przychodni Dimedic prosimy prześlij nam swoją opinię na adres: kontakt@dimedic.eu lub podziel się nią na Opineo.pl. Wszelkie uwagi będą pomocne w udoskonalaniu naszych usług.

W jaki sposób złożyć reklamację?

Jeżeli masz zastrzeżenia co do sposobu realizacji Twojego zamówienia napisz do nas na adres e-mail: reklamacje@dimedic.eu lub prześlij zażalenie listownie na adres:
dr farm. Izabela Zdrojewska
Dimedic Limited
104 Close Quayside
NE1 3RF
Newcastle upon Tyne
England
Staramy się odpowiadać na wszystkie pisemne skargi w ciągu siedmiu dni roboczych od daty ich otrzymania.

Pytania do zespołu medycznego

Podczas kuracji możesz liczyć na pomoc naszego lekarza lub farmaceuty. Nasz zespół medyczny chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania. Skontaktuj się z nami poprzez swój Panel Pacjenta, telefonicznie 22 51 04 222, e-mailem kontakt@dimedic.eu lub poprzez czat na stronie.