Masz objawy koronawirusa? Skonsultuj je pro-bono z lekarzem.
Przejdź do koronawirus.dimedic.pl
Konsultacja medyczna i recepta
bez wychodzenia z domu
Tylko 59,99 PLN
Lek. Halina Tomaszczyk | Nr prawa wykonywania zawodu GMC: 3125964
Zrealizujesz receptę
w aptece w Polsce i UE
Konsultacja medyczna
online dostępna 24/7
Pełna dyskrecja -
informacje są poufne
25 PLN zniżki
za zaproszenie znajomego

Jak otrzymać receptę?

1
Wybierz dolegliwość,
którą chcesz leczyć lub lek, który przyjmujesz.
2
Wypełnij formularz
konsultacji medycznej, a lekarz oceni Twój stan zdrowia.
3
Lekarz wystawi receptę.
Dostarczymy receptę do Ciebie.
4
Dostarczymy Twoją przesyłkę do domu
w dyskretnym opakowaniu.
Wybierasz lek,
1
wypełniasz formularz,
2
lekarz wystawia receptę,
3
Dostajesz przesyłkę do domu.
4
Wybieram konsultację
Pamiętaj, nic nie płacisz, jeżeli konsultacja zakończy się odmową wystawienia recepty.

Sprawdź, w jakich dolegliwościach możemy Ci pomóc

Pozostałe terapie

Lekarze i specjaliści z naszej przychodni

Dimedic to wiodąca przychodnia online. Współpracujemy z doświadczonymi lekarzami i farmaceutami. Każdy pacjent przechodzi wywiad medyczny, który pozwala naszym specjalistom, ocenić stan zdrowia i zasadnie wystawić receptę.

Lek. Halina Tomaszczyk
Nr prawa wykonywania zawodu GMC: 3125964
Lekarz rodzinny z ponad 20-letnim stażem. Specjalizuje się w leczeniu i diagnostyce schorzeń przewlekłych, problemów zdrowia seksualnego mężczyzn i kobiet oraz metod antykoncepcji.
Mgr Marta Żylińska
Jest specjalistą w dziedzinie administracji medycznej. W 2005 roku ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu, uzyskując prawo do wykonywania samodzielnego zawodu medycznego. Posiada certyfikat National Vocational Qualifications - oparty na brytyjskich standardach zawodowych.
Lek. Katarzyna Kostrzewa
Nr prawa wykonywania zawodu GMC: 7500030
Praktykujący lekarz w Newcastle upon Tyne. Uzyskała dyplom studiów licencjackich (Bachelors degree) na kierunku nauki medyczne z biologią w 2008 roku na Western University (London, Ontario, Kanada) oraz dyplom lekarza medycyny w 2014 roku na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.
Dr Rizwan Khalid
Nr prawa wykonywania zawodu GMC: 6031001
Lekarz rodzinny z 12-letnim doświadczeniem. Ma szeroką specjalistyczną wiedzę dotyczącą cyfrowej opieki zdrowotnej. Specjalizuje się w medycynie rodzinnej: zdrowiu seksualnym, psychicznym i kontroli urodzeń.
Więcej o specjalistach
Pacjenci nas kochają!
4.9/5
Napisali o nas:

Dowiedz się więcej na temat zdrowia

Subskrybuj newsletter Dimedic i otrzymuj najciekawsze informacje oraz aktualne oferty. W mailu powitalnym otrzymasz e-book na temat menopauzy.

Administratorem Twojego adresu e-mail podanego w formularzu jest DIMEDIC Ltd. z siedzibą w Newcastle upon Tyne, 104 Close, Quayside, Wielka Brytania. Twój adres e-mail będzie przetwarzany przez administratora w celu wysyłania materiałów informacyjnych oraz promocyjnych z zakresu ochrony zdrowia (Newslettera), na podstawie udzielonej przez Ciebie zgody. Dane te będą przetwarzane tak długo, aż zgoda nie zostanie odwołana, a po odwołaniu zgody - przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń związanych z tą usługą. Powyższą zgodę możesz cofnąć w każdym czasie, za pośrednictwem Panelu Pacjenta. Podanie tych danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla wykonania umowy; ich niepodanie uniemożliwi wysyłanie Newslettera. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych przez Administratora zawarte są w Informacji dostępnej TUTAJ.

Partnerzy i regulatorzy serwisu: