Przychodnia online z wystawieniem recepty
22 51 04 222
pn - pt 9:00 - 17:00
 

Nasze gwarancje

Gwarancja poufności

Stosujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa dotyczącego danych o Tobie i Twoim zdrowiu. Wszelka korespondencja, dotycząca zwłaszcza przeprowadzonych konsultacji oraz stosowanych przez Ciebie kuracji, odbywa się za pośrednictwem Indywidualnego Panelu Pacjenta. Informacji dotyczących Twojego stanu zdrowia nie przesyłamy za pośrednictwem wiadomości e-mail, dzięki czemu gwarantujemy 100% kontrolę nad ich przepływem. Gwarantujemy również, że nie przekażemy podmiotom trzecim Twojego adresu e-mail czy też numeru telefonu.

Gwarancja jakości

Decydując się na skorzystanie z usług Dimedic masz pewność, że konsultacji udziela Ci doświadczony lekarz, który prowadzi na co dzień praktykę w gabinecie. Pytania, na które odpowiadasz są tymi samymi pytaniami, które zadałby Ci lekarz podczas tradycyjnej wizyty. Wszelkich porad dotyczących leków, które stosujesz lub które mogą Ci zostać przepisane, udziela doświadczony farmaceuta, mający wieloletnie doświadczenie w pracy w aptekach zarówno w Polsce jak i w Europie.

Gwarancja ceny

Może się okazać, że odpowiedzi udzielone przez Ciebie w kwestionariuszu wskażą na konieczność dodatkowego kontaktu z Tobą - telefonicznego, bądź za pośrednictwem Panelu Pacjenta. Bez względu na to, czy nasz lekarz będzie chciał zadać Ci dodatkowe pytania czy nie, za konsultację zapłacisz maksymalnie 49 zł. Ceny leków prezentowane w naszym serwisie są tymi, które obowiązują w aptece w której realizujemy Twoją receptę - jeśli z jakichś przyczyn okaże się, że lek w aptece będzie kosztował mniej, zwrócimy Ci różnicę bezpośrednio na Twój rachunek bankowy.

Gwarancja szybkiej wysyłki

Jeśli po przeprowadzonej konsultacji nasz lekarz wystawi dla Ciebie receptę, a Ty dokonasz płatności przed godziną 14:00, masz pewność, że wyślemy do Ciebie lek już następnego dnia roboczego. Recepty będące rezultatem konsultacji opłaconych po godzinie 14:00 są wysyłane w drugim dniu roboczym po realizacji płatności.