Przychodnia online z wystawieniem recepty
22 51 04 222
pn - pt 9:00 - 17:00
 

Nasz zespół medyczny

Lekarz medycyny Halina Tomaszczyk - praktykujący lekarz rodzinny Lekarz medycyny Halina Tomaszczyk - praktykujący lekarz rodzinny lek. med. Halina Tomaszczyk, nr wykonywania zawodu: 3125964

Praktykujący lekarz rodzinny (General Practitioner - GP) w Newcastle upon Tyne (UK). Specjalizuje się w leczeniu i diagnostyce schorzeń przewlekłych, problemów zdrowia seksualnego mężczyzn i kobiet oraz metod antykoncepcji. Oprócz aktywnej pracy klinicznej jest również Nauczycielem Akademickim na Newcastle University, gdzie prowadzi zajęcia dydaktyczne ze studentami Wydziału Lekarskiego. W 1983 ukończyła Akademię Medyczną w Krakowie. W 1986 roku uzyskała Prawo Wykonywania Zawodu Lekarza w Wielkiej Brytanii w St. George's Hospital Medical School. W 1994 roku zdobyła Specjalizację Lekarza Rodzinnego w Guy's and Lewisham General Practitioner Training Scheme w Londynie. Większą część swojego życia zawodowego spędziła w Wielkiej Brytanii, jednak jednym z cenniejszych doświadczeń oraz wyzwań medycznych, przed którymi stanęła, była 4-letnia praktyka w Zimbabwe. Swoje wieloletnie doświadczenie, profesjonalizm i empatię oferuje Pacjentom serwisu Dimedic.

Farmaceuta dimedic - Izabela Zdrojewska Farmaceuta dimedic - Izabela Zdrojewska dr n. farm. Izabela Zdrojewska

Farmaceuta z międzynarodowym doświadczeniem zdobytym w Polsce, Szwecji oraz Wielkiej Brytanii. W 2002 roku zdobyła tytuł doktora nauk farmaceutycznych na Akademii Medycznej w Gdańsku, związana była również z Uniwersytetem w Lund (Szwecja). Od 2006 zarejestrowana w Royal Pharmaceutical Society of Great Britain, posiada Prawo Wykonywania Zawodu Farmaceuty na terenie Polski oraz Wielkiej Brytanii. Jest członkiem General Pharmaceutical Council - angielskiego odpowiednika Naczelnej Rady Aptekarskiej. Od 2015 roku zarejestrowana przez Care Quality Commission (Organ regulujący i nadzorujący działalność podmiotów świadczących usługi w zakresie ochrony zdrowia w UK) jako Registered Manager kliniki Dimedic. Posiada też certyfikat uprawniający do przeprowadzenia wywiadów medycznych z pacjentami, dotyczących ich stanu zdrowia oraz zażywanych leków (Medicine Use Review Certificate).

Marta Żylińska - pracownik Szpitala w Newcastle Upon Tyne Marta Żylińska - pracownik Szpitala w Newcastle Upon Tyne mgr Marta Żylińska

Jest specjalistą w dziedzinie fizjoterapii. W 2005 roku ukończyła Wyższą Szkołę Fizjoterapii we Wrocławiu, uzyskując prawo do wykonywania samodzielnego zawodu medycznego. Pracowała m.in. w Dolnośląskim Centrum Chorób Serca „Medinet”, gdzie opiekowała się chorymi po interwencjach chirurgicznych. Od 2006 mieszka w Wielkiej Brytanii, jest pracownikiem Szpitala w Newcastle upon Tyne. Posiada certyfikat National Vocational Qualifications - oparty na brytyjskich standardach zawodowych, potwierdzający kwalifikacje związane z umiejętnościami w zakresie świadczenia usług w branży ochrony zdrowia. Posiada również doświadczenie w administracji oraz zarządzaniu instytucjami medycznymi. W Dimedic pełni funkcję Deputy Managera, dbając o najwyższą jakość realizowanych świadczeń.