Przychodnia online z wystawieniem recepty
22 51 04 222
pn - pt 9:00 - 17:00
 

Kim jesteśmy?

Dimedic to przychodnia online działająca na terenie Unii Europejskiej. Naszą misją jest zapewnienie bezpiecznej i godnej zaufania usługi medycznej na odległość, bez konieczności wizyty w gabinecie lekarskim.
Przeprowadzamy szczegółowy wywiad medyczny, który pozwala nam określić, czy możemy bezpiecznie przepisać Ci dany lek. Jeżeli pojawią się jakiekolwiek wątpliwości, nasz lekarz skontaktuje się z Tobą w celu ich wyjaśnienia. 

Ważne! W Dimedic najważniejsze jest Twoje zdrowie, dlatego wystawimy receptę, tylko gdy jesteśmy pewni, że lek jest dla Ciebie bezpieczny.

Gwarancja jakości! Nad poprawnością procedur lekarskich czuwa nasz zespół medyczny. Jednocześnie podlegamy ścisłym regulacjom zarówno prawa europejskiego i krajowego. Zgodnie z prawem angielskim jesteśmy zarejestrowani jako przychodnia telemedyczna w Care Quality Commission*, a ochrona danych Pacjentów nadzorowana jest przez ICO (Information Commissioner's Office). Lekarze Dimedic są zarejestrowani w General Medical Council**.

* CQC - organ nadzorujący działalność podmiotów świadczących usługi w zakresie ochrony zdrowia w Anglii.
** GMC - Generalna Rada Medyczna w Wielkiej Brytanii.

 

Logo ICO - regulator działania przychodni internetowej dimedic Logo CQC - organ nadzorujący działalność podmiotów świadczących usługi w zakresie ochrony zdrowia w Anglii Logo - Generalna Rada Medyczna w Wielkiej Brytanii